Головна сторінка » Благоустрій селища » Розділ IV Порядок проведення земляних робіт

Розділ IV Порядок проведення земляних робіт

Р о з д і л  IV

 ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЛЯНИХ РОБІТ

4.1. Для здійснення земляних робіт (копання ям, колодязів, комунікаційних канав, прокладання підземних кабелів та інших) на території селища суб’єкту господарювання необхідно отримати у виконавчому комітеті селищної ради дозвіл (ордер) на право виконання земляних робіт.

Суб’єкт господарювання може отримати дозвіл (ордер) на право виконання земельних робіт лише за умови наявності розробленого графіку, терміну виконання робіт та письмового  зобов’язання суб’єкта господарювання про відновлення асфальтобетонного покриття і зелених зон після виконання робіт.

4.2. Розміщення і прокладання підземних споруд та інженерних мереж на території селища виконується у відповідності до проектів, погоджених з усіма службами в установленому законодавством порядку.

4.3. При проведенні робіт, пов’язаних із розкопуванням ґрунту, суб’єкти господарювання зобов’язані за власний рахунок забезпечити відновлення поверхні пошкодженої ділянки та існуючого покриття в термін, встановлений ордером.  Документом, що підтверджує відновлення покриття та поверхні, є акт, підписаний  суб’єктом господарювання та селищною радою.                                                                                                                                            

4.4. Під час виконання будь-яких земляних робіт без виключення необхідно створити безпечні умови для руху транспорту та пішоходів: встановити попереджувальні знаки,  пішохідні містки та огорожу.

4.5.  Відповідальність за організацію безпеки руху транспорту і пішоходів у місцях виконання робіт до повного відновлення дорожнього покриття залишається за виконавцем робіт

 

Отладка