Головна сторінка » КП Господар » До уваги споживачів централізованого водопостачання та водовідведення

КП Господар

10.07.2018

До уваги споживачів  централізованого водопостачання та водовідведення

            КП «Господар» проводить   роботу по виявленню фактів несанкціонованого приєднання до систем  централізованого   водопостачання та водовідведення та втручання споживачами в роботу засобів обліку води чи маніпулювання їх показаннями.

Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затвердженими наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27.06.2008 за № 190  чітко визначено, які підключення вважаються безобліковими та які штрафні санкції за це передбачено.

Таким чином, несанкціоноване приєднання до систем  централізованого  комунального водопостачання та водовідведення, втручання споживачами/ субспоживачами в роботу засобів/вузлів обліку води чи маніпулювання їх показаннями - заборонено.

В разі виявлення незаконних підключень до централізованих мереж водопостачання та водовідведення, без реєстрації в абонентному відділі комунального підприємства, порушнику нараховуватимуться штрафні санкції згідно п.3.3. та 3.4. Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України зі складанням відповідного акту. Вразі відмови від підписання такого акту споживачем, про це робиться відповідний запис в ньому. Акт про порушення є дійсним для застосування при виконанні розрахунків та на відключення Споживача від мереж водопостачання та водовідведення.

 Розрахунок штрафу проводиться  за пропускною спроможністю труби вводу  при швидкості  руху  води  в ній 2,0 м/сек та дією її повним перерізом протягом 24 годин за добу. З такого розрахунку визначається і вартість скиду стоків.

Обсяг несанкціонованого споживання становитиме 1,27 куб. м за 1 годину, за добу - 30,48 куб.м. При діючому тарифі на водопостачання 13,43 грн/м³ розмір штрафу за 1 годину несанкціонованого споживання води становитиме 17,06 грн.,  за добу – 409,35 грн., за місяць доведеться сплатити 12280,39 грн. Розмір штрафу коригуватиметься в залежності  від діаметру труби.

Крім нарахування штрафних санкцій порушника буде притягнуто до адміністративної відповідальності передбаченої ст. 103³ КУпАП. Розмір адмінштрафу становитиме до 4250 грн.

               Також п. 3.11 Правил визначено, що витрати, пов'язані з відключенням і можливою ліквідацією пристроїв (споруд), які самовільно зведені і приєднані до систем централізованого водопостачання та водовідведення, оплачуються їх власником, тобто споживачем.

 З метою запобігання негативних наслідків за порушення вимог Правил за несанкціоноване приєднання до систем  централізованого  водопостачання та водовідведення, втручання споживачами в роботу засобів обліку води чи маніпулювання їх показаннями, перш за все, необхідно звернутися із заявою про отримання технічних умов.

Прийом громадян з питань видачі технічних умов та приєднання до систем  централізованого   водопостачання та водовідведення проводиться щоденно за адресою смт. Варва, вул. Шевченка, 18 (Графік роботи: 8.00-17.00 год., обідня перерва 13.00-14.00 год.).

До 1 серпня 2018 р. абонентам, які звернуться за отриманням технічних умов на офіційне підключення, технічні умови будуть надані без нарахування штрафних санкцій.

Також підприємство закликає мешканців смт. Варва та суб’єктів господарювання, які свого часу самовільно підключилися до мереж водопостачання та водовідведення та не мають особового рахунку, з метою уникнення сплати значних штрафних санкцій та накладення адміністративного стягнення, врегулювати свої відносини з підприємством належним чином, звернувшись до КП «Господар».

 

Адміністрація                                                                            КП «Господар»← попередня   архів новин   наступна → 

Отладка