Головна сторінка » Селищний голова » Дорогі ветерани! Шановні земляки!

Новини

05.05.2017

Дорогі ветерани! Шановні земляки!

Від усієї душі вітаю вас з Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні!

      Це свято, в якому переплелись біль втрат і радість Великої Перемоги над фашизмом. 9 травня назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над фашизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.
      Зі святом Вас, дорогі  ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови! Щиро дякуємо Вам  за ту самопожертву, на яку   Ви пішли заради нас! Бажаю Вам міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя. Хай не болять Ваші рани, хай здоровими і щасливими ростуть Ваші онуки, хай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком! Світла пам’ять і безмежна вдячність мільйонам співвітчизників, які загинули в полум’ї Великої Вітчизняної війни. Честь і слава живим героям.

                                                     Варвинський селищний голова                  В.В. Саверська- Лихошва← попередня   архів новин   наступна →Написать комментарий

Жирный Наклонённый Подчёркнутый Цитата Код Добавить ссылку

Введите код указанный на :
Подождите, идет проверка кода...
 

Отладка