Головна сторінка » Загальна інформація » Повторний конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

Новини

06.07.2018
ВАРВИНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА
оголошує повторний конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:
 

Спеціаліста І категорії загального відділу

на  період  відпустки  основного  працівника  для догляду  за дитиною 

до досягнення нею трирічного віку

Вимоги до кандидатів: громадянство України; базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра; без вимог до стажу роботи; повинен знати Конституцію України, законодавство стосовно служби в органах місцевого самоврядування,  нормативно-правові акти Кабінету Міністрів України; вільне володіння державною мовою,  досконале володіння  персональним комп’ютером .

Необхідні документи для участі у конкурсі: заява про участь у конкурсі; заповнена особова картка (форма П-2ДС); дві фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту; копії паспорта та військового квитка (за наявності); електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

 

Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Слово Варвинщини» від 06.07.2018 р. №27. Прийом документів здійснюється  протягом   30 днів  від  дня  опублікування оголошення за адресою: смт Варва, вул. Пилипенка,3, кабінет №3, тел. 2-11-90.

 ← попередня   архів новин   наступна → 

Отладка