Головна сторінка » Новини » ЗАЯВА ПРО ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Новини

30.05.2017

ЗАЯВА ПРО ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ ДІЯЛЬНОСТІ

      Варвинська селищна рада в 2017 році планує виконати реконструкцію каналізаційних очисних споруд з впровадженням енергозберігаючих технологій на основі установки «УМКА-БІО» продуктивністю 500м3/добу. Об’єкт реконструкції розташований за адресою: смт Варва, Варвинського р-ну, Чернігівської обл.

 Проектна продуктивність очисних споруд 500 м3/добу. Реконструкцією очисних споруд передбачено:

-         влаштування споруд попередньої механічної очистки стоків (приймальна камера, решітка, піскоуловлювачі);

-         зменшення енергоспоживання – заміна повітродувного обладнання на сучасні повітродувки іноземного виробництва;

-         влаштування блоку біологічного очищення. Будівництво установки «УМКА-БІО»;

-         зменшення кількості осаду з можливістю його подальшого використання у вигляді мінеральних добрив -  встановлюється блок механічного зневоднення осаду у складі ємності осаду та сепаратора осаду.

Соціально-економічна необхідність планованої діяльності націлена на застосування сучасних апаратів та технологій в процесах очищення забруднених стічних вод, застосування найкращих доступних сучасних технологій нейтралізації забруднюючих  речовин у стоках (сірководень, аміак, та інше), вдосконалення системи очищення стічних вод, обмеження зони впливу об’єкта на навколишнє природне середовище. Заміна застарілого технологічного обладнання на сучасне енергозберігаюче.

      Позитивні екологічні аспекти запроектованого об’єкту забезпечуватимуться за рахунок:

-          застосування існуючої інженерної інфраструктури, що включає в себе системи енергопостачання, водопостачання, водовідведення;

-          додержання встановлених граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел;

Санітарно-епідеміологічні аспекти запроектованого об’єкту забезпечуються за рахунок:

-          додержання встановлених граничнодопустимих концентрацій забруднюючих речовин в атмосферному повітрі населених місць;

-          додержання допустимих еквівалентних рівнів шуму на межі прилеглої житлової та громадської забудови;

-          додержання встановлених ГДС речовин в очищеній воді, що скидатиметься в р. Удай.

      На підставі виконаних розрахунків та оцінки впливу запроектованого об’єкту на компоненти навколишнього середовища, за умови виконання передбачених проектною документацією організаційних та технічних заходів, прогнозується поліпшення стану навколишнього середовища в цілому. Максимальні очікувані рівні забруднюючих речовин в приземному шарі атмосфери з урахуванням фонових концентрацій в межах встановлених граничнодопустимих концентрацій для населених місць. Запроектована діяльність не передбачає глобальних будівельних робіт, не потребує змін ландшафту, виключає впливи на основні елементи геологічної, структурно-тектонічної будови та не викликає змін існуючих ендогенних і екзогенних явищ природного і техногенного походження.

Адміністрація Варвинської селищної ради зобов’язується здійснювати проектні рішення згідно з вимогами діючого законодавства щодо охорони навколишнього середовища і екологічної безпеки на всіх етапах будівництва та експлуатації об’єкту планової діяльності.

З пропозиціями та зауваженнями звертатись до Варвинської селищної ради за адресою: смт Варва, вул. Пилипенка, 3, тел. (04636) 2-11-90.← попередня   архів новин   наступна → 

Отладка