Головна сторінка » Новини » оголошення

Новини

05.09.2017

До уваги представників громадськості, підприємств агровиробників!

Відбудуться виїзди мобільних консультативних пунктів з питань захисту прав землевласників та землекористувачів!

                          Проведення виїздних заходів планується на 06 вересня 2017 року з 10.30 до 12.00 год. в приміщенні Срібнянської районної державної адміністрації за адресою: (смт. Срібне, вул.. Миру, 43) для жителів Срібнянського  та Талалаївського районів та з 12.30 до 15.00 в приміщенні Прилуцької районної державної  адміністрації за адресою: (м. Прилуки вул.. Київська, 220) для жителів Прилуцького та Варвинського районів.

       Виїзди мобільних консультативних пунктів будуть проведені за участю заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області В’ячеслава Хардікова ; начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного  територіального управління юстиції у Чернігівській області В’ячеслава Черниша; заступника начальника відділу «Срібнянське бюро правової допомоги» Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дмитра Вовчука; начальника відділу у Срібнянському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Аркадія Сороки; заступника нач. відділу «Прилуцьке бюро правової допомоги» Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анни Кузьменко; начальника міськрайонного управління у Прилуцькому районі та м. Прилуки Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Юлії Ткач.

 В ході заходів заплановано проведення прийому громадян, представників підприємств агровиробників, надання індивідуальних консультацій з питань захисту прав у сфері орендних відносин та земельного законодавства.

  У зв’язку  викладеним запрошуємо прийняти участь у проведенні вказаних заходів представників громадськості, підприємств агровиробників, а також всіх бажаючих отримати вичерпну консультативну допомогу з питань захисту прав у сфері земельного законодавства та орендних відносин.← попередня   архів новин   наступна → 

Отладка