Головна сторінка » Новини » ОГОЛОШЕННЯ

Новини

19.09.2017

Вдячність від земляків

Варвинська селищна рада висловлює щиру вдячність депутату Верховної Ради України Олександру Михайловичу Кодолі за допомогу в отриманні дозволу на початок реконструкції водомережі  по вул. Шевченка в смт Варва. Впевнена, що ця  водяна мережа та новозбудована комунальним підприємством  «Господар» мережа по вул. 40 років Перемоги допоможуть збільшити  тиск у системі і забезпечать водою  жителів мікрорайонів «Руда» та «Аеродромний».

На превеликий жаль, і донині реально існує бюрократична тяганина, через яку  не завжди вдається позитивно  вирішити багато питань, важливих для життєдіяльності територіальної громади.

Акцентую увагу ще й на тому, що Варвинщина, як й інші населені пункти  України, має свої мальовничі місця. Одне з таких – урочище «Піски»: поруч протікає живописна річка Удай, яка має піщаний берег, що слугує прекрасним місцем відпочинку для наших мешканців.

Селищна рада також висловлює щиру вдячність депутату Чернігівської обласної ради Сергію Анатолійовичу Гайдаю за розвиток рекреаційної зони «Піски».  За  ініціативи Сергія Анатолійовича при підтримці РДА та селищної ради наступного року  мешканці селища та довколишніх сіл матимуть упорядковану зону відпочинку  зі встановленням дитячого ігрового і  спортивного майданчиків та іншого пляжного обладнання.

 

В.В.Саверська-Лихошва,

Варвинський селищний голова← попередня   архів новин   наступна → 

Отладка