Головна сторінка » Новини » День селища у Варві

Новини

20.09.2017

День селища у Варві

16 вересня поточного року найпівденніший райцентр Чернігівщини – Варвинський-  відзначив потрійне свято: День селища, 74-у річницю визволення від нацистських  загарбників та улюблений Перекопівський ярмарок, який цьогоріч був присвячений стравам із картоплі під поетичною назвою – «Картопле-фест». До речі, представники  Варвинської селищної ради безкоштовно роздавали  всім бажаючим тушковану картоплю з салатом.

Свято розпочалося на райцентрівському стадіоні «Юність» веломарафоном учнів ЗОШ та гімназії. Його продовжував  марафон у вишиванках: вихованці обох ДНЗ «Джерельце» та «Казка» спільно з вихователями та батьками пройшли біговими доріжками стадіону «Юність», демонструючи флешмоб,   перед трибунами з глядачами. Естафету підтримали учні та вчителі Варвинської ЗОШ І-ІІІ ст. та вихованці Варвинської районної гімназії.

Після вступних слів ведучих до вітальних виступів було запрошено голову Варвинської РДА Л.В. Долю, Варвинського селищного голову В.В. Саверську-Лихошву, голову Варвинської районної ради ветеранів М.М.Качаєву, В.В.Андрієнка, помічника  депутата Верховної Ради України О.М.Кодоли та гостей із Києва: голову Чернігівського земляцтва у Києві В.В.Ткаченка, голову Варвинського осередку Чернігівського земляцтва у Києві В.І.Зуба,  членів земляцтва та інших гостей селища.

Голова РДА Л.В.Доля звернулася до присутніх з вітальним словом, вручила грамоти та відзнаки.

Варвинський селищний голова В.В.Саверська-Лихошва також  привітала всіх мешканців селища та гостей зі святом, вручила Почесні грамоти Варвинської селищної ради та інші відзнаки. Грамоти отримали: голова районної ради ветеранів М.М.Качаєва, голова ГО воїнів-інтернаціоналістів М.М.Неділько, колектив загону благоустрою Варвинської селищної ради (майстер Ю.В. Бобошко). Голові Чернігівського земляцтва В.В.Ткаченку було вручено почесну відзнаку Варвинської селищної ради – «За особливі заслуги перед селищем» за популяризацію селища Варва на теренах України. Виступаючі звернулися до присутніх з вітанням.

Наостанок варвинців привітали: В.В.Андрієнко, помічник народного депутата України О.М.Кодоли, який розповів про допомогу народного депутата О.М.Кодоли стосовно отримання дозволу на  початок реконструкції водомережі в смт Варва;  з вітальним словом звернувся також доктор політичний наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, співробітник інституту держави і права ім. Корецького В.П. Горбатенко та радник Вишгородського міського голови В.О.Малишев. Всі виступаючі обмінялися сувенірами.

 Концертну етнопрограму продовжували  художні колективи Варвинського району та солісти ансамблю «Камертон» Прилуцького міського будинку культури.

Мешканців селища та гостей розважали козаки Прилуцького козацького полку; присутні переглянули   матч чемпіонату області по футболу, а вечором у сквері «Казкове містечко» відбулося масове народне гуляння.← попередня   архів новин   наступна → 

Отладка