Головна сторінка » Новини » ОГОЛОШЕННЯ

Новини

23.11.2017

 

Про роз’яснення ситуації

З огляду на відомі події  в ПАТ «Укрнафта» на Гнідинцівському ГПЗ  також відбулися певні зміни, які стосуються передачі матеріально-технічної бази від ГПЗ до НГВУ «Чернігівнафтогаз».

Окремі мешканці Варви почали висловлювати думки, що селищна рада могла б отримати в користування чи викупити матеріально-технічну базу  автотранспортного цеху  для розміщення там комунального підприємства.

Вельмишановні мешканці селища!

Це далеко не так. Зміни стосуються внутрішньої перебудови ПАТ «Укрнафта». Згідно рішення Правління ПАТ «Укрнафта» ГПЗ передає на баланс НГВУ «Чернігівнафтогаз»  будівлі та споруди, які знаходяться на території автотранспортного цеху  в адміністративних межах Варвинської селищної ради.

 Згідно доданого селищній раді акту приймання-передачі основних засобів ГПЗ передав НГВУ «Чернігівнафтогаз» двадцять одиниць основних засобів із документацією до них.

Земельна ділянка під територією цеху, яка використовувалася ГПЗ на умовах оренди, передається в користування управлінню «Чернігівнафтогаз».

Крім того НГВУ «Чернігівнафтогаз» письмово  звернувся до Варвинської селищної ради з проханням винести на розгляд сесії селищної ради питання про надання в користування НГВУ земельну ділянку під автотранспортним  цехом  на умовах оренди.

Тож, шановні мешканці, відсутня будь-яка можливість запозичити МТБ автотранспортного цеху для розміщення там комунального підприємства.

 

В.В.Саверська-Лихошва,

Варвинський селищний голова

 ← попередня   архів новин   наступна → 

Отладка