Головна сторінка » Новини » Виступ Варвинського селищного голови

Новини

10.04.2018

 

Виступ Варвинського селищного  голови

 Варвинської ОТГ на загальних зборах мешканців селища

26 квітня 2018 року

«Про виконання Програми соціально-економічного розвитку

«Варва-2020: співпраця влади і громади»

Шановне товариство!

Я  безмежно вдячна всім вам за активність і небайдужість, вдячна за те, що прийшли на загальні збори мешканців Варвинської ОТГ, вдячна за активну життєву позицію, за підтримку ініціатив.

Навзаєм скажу: я особисто та апарат  Варвинської селищної ради, виконавчий комітет та депутати селищної ради,  які є  вашими представниками, спільно з працівниками КП «Господар»  працювали й нині працюємо  продуктивно,  на розвиток Варви та Варвинщини; ми робили і нині робимо все від нас залежне, щоб Варва і Варвинська ОТГ позитивно розвивались…

Тільки спільно з вами ми можемо розбудовувати Варву та Варвинську ОТГ; не буде в нас єдності, будемо ставити «палки в колеса»,   - то  руху вперед не буде.

Шановні добродії!

Я твердо переконана, що  успіх  спільної справи – розбудови ОТГ – залежить від кількох складових:

-по-перше, від бажання працювати на благо громади - таке бажання у працівників селищної ради  є;

-по-друге, від фінансового забезпечення (якщо проаналізувати селищний бюджет із 2010 року, то  лише один бюджет 2017-го року   можна вважати  бюджетом розвитку. Після ремонту доріг, будівництва водогону по вул. Шевченка, використання коштів на підтримання благоустрою у  бюджеті 2017-го  залишилося ……………. грн., які ми нині, у 2018-му році, маючи ОТГ, використовуємо на виплату заробітної плати. В усі інші роки бюджет був винятково бюджетом «проїдання», тобто витрачався  в основному на виплату заробітної плати, а те, що робилося для соціально-економічного розвитку, це незначна – додаткова складова.

Тож, шановні мешканці, згідно із діючим БКУ, найголовніше завдання місцевої влади –  виплата заробітної плати, а потім усі інші витрати, у т.ч й виділення коштів на розвиток і розбудову. Проте нам би всім, мешканцям Варви, дуже  хотілося, щоб економічний розвиток був кращим… і вистачало коштів  не лише на виплату заробітної плати, а й на розвиток ОТГ;

-по-третє, успіх розбудови ОТГ залежить також і  від економічної ситуації в Україні в цілому, бо ми живемо в державі,  залежні від її економічного становища і, як говорив класик, «ми є коліщатком і гвинтиком єдиного загальнодержавного механізму».

Хочу, щоб ви почули, шановні земляки, не дивлячись ні на що, не дивлячись на те, що економічна ситуація була, делікатно кажучи,  не дуже сприятлива для економічного  розвитку, ми все ж таки не стояли на місці  і,  що могли,  робили в тому, чи іншому напрямку.

Шановне товариство!

Селищний бюджет 2017-го року становив понад 17,5  млн. грн (для порівняння скажу: 2014-го – 11,9 млн грн., 2015-го – 9,6 млн грн., 2016-го – 11,4 млн грн.).

До загального фонду селищного бюджету 2017-го року  з урахуванням трансфертів надійшло коштів у сумі 16 235 тис грн., що становить 116% до планових призначень звітного періоду. До спеціального фонду селищного бюджету надійшли кошти в сумі 1  582  тис грн., що становить 201% до планових призначень звітного періоду.

На видатки загального фонду селищного бюджету за 2017-й рік спрямовано кошти в сумі 14 153, 9 тис грн., що становить 89,7% планових призначень звітного періоду.

Видатки спеціального фонду за 2017-й рік склали 3  596  тис грн. бюджетних призначень.

На утримання органів місцевого самоврядування селищним бюджетом по загальному фонду передбачено асигнування в сумі 2 488,5 тис грн. (це – кошти на оплату праці та енергоносії).

У 2017-му році на утримання ДНЗ «Джерельце» та ДНЗ «Казка» селищним бюджетом було передбачено кошти в сумі 7,504 тис грн. (дотація із районного бюджету становила 4 923, 7 тис грн.).

Видатки на благоустрій населених пунктів склали 2 667 тис грн (сюди входить заробітна плата, організація оплачуваних робіт, озеленення, виконання підсобних робіт із ремонту об’єктів соціальної сфери, вуличне освітлення та оплата послуг у формі надання транспорту на виконання робіт із благоустрою).

На розвиток культури і мистецтва в селищі в 2017-му році використано кошти в сумі 14, 8 тис грн. на організацію й проведення Дня Варви, І-го  районного фестивалю народної творчості імені О. Бодянського та проведення народних свят.

На утримання й розвиток інфраструктури доріг витрачено кошти в сумі 1 097, 7 тис грн..

Будівництво

За 2017-й рік касові видатки спеціального фонду склали суму 1  587 тис грн.. Кошти використані на коригування ПКД по «Реконструкції водопровідної мережі в смт Варва по вул Шевченка» в сумі 24, 7 тис грн. та на саму реконструкцію водопровідної мережі по вул. Шевченка в сумі 1 224 тис грн., встановлено дитячий майданчик за державні кошти від нардепа О.Кодоли в сумі 181, 3 тис грн. та придбання насосного обладнання  в сумі 156, 9 тис грн..

Крім того здійснено оплату КП «Господар» за користування надрами  в сумі 164 тис 590 грн, придбання піскорозкидача в сумі – 53 514 грн, придбання та встановлення водонапірної башти по вул. Ломоносова в сумі 221 400 грн, 51 тис грн. - придбання мотоблоку для загону благоустрою селищної ради, 6 000 грн - розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво КНС по вул. Шевченка, 23, ремонт водопровідної мережі по вул. 40 років Перемоги обійшовся КП «Господар»   в ____________ грн.

 

Який же бюджет очікує Варвинську ОТГ в 2018-му році?

Статтею  64-ю БКУ визначено склад доходів загального фонду бюджету ОТГ, які будуть надходити до бюджету протягом року.

Загальний обсяг доходів загального фонду селищного бюджету на 2018-й рік затверджено в сумі 72   230  тис грн.

Шановні добродії! Ці кошти не друкуються і не надаються державою, а вони надходять від податків та зборів. Тож, основним джерелом надходжень до селищного бюджету є податок  на доходи фізичних осіб, питома вага якого складає 832 %  від загального обсягу  власних надходжень (43 236, 7 тис грн.). Місцеві податки складають 13, 3% або 6  933, 5 тис грн., у т.ч. єдиний податок – 4  970, 5тис грн.. Внутрішні податки на товари та послуги займають 3% або 1 536, 5 тис грн., в т.ч. акцизний податок -1 005 тис грн.. Всього власні надходження загального фонду бюджету ОТГ затверджені  в сумі 52  064, 7 тис грн. або 72% від загального обсягу бюджету.

У доходній частині бюджету громади враховано міжбюджетні трансферти з державного бюджету: освітня субвенція -13 448, 6 тис грн. та медична субвенція – 6 716, 9 тис грн.

Разом із доходами Бюджетним Кодексом України  та Законом України  «Про добровільне об’єднання територіальних громад» визначено і видатки на утримання бюджетних установ, які розташовані на території ОТГ.

Видатки необхідно виділяти:

 • на забезпечення діяльності селищної ради (з бюджету селища передбачено видатки в сумі 6  951 тис грн., що складає 9,6% від загального обсягу бюджету);
 • на освіту – 19 733, 4 тис грн.(27, % від загального обсягу бюджету);
 • на заклади культури – 1 955, 2 тис грн. (2,7%);
 • на соціальний захист та соціальне забезпечення – 341, 1 тис грн. (0,5 %);
 • на розвиток фізичної  культури й спорту – 635, 3 тис грн. (0,9%);
 • на місцеві програми розвитку ЖКГ та благоустрій населених пунктів – 3 279 тис грн. (4,5%);
 • на культурно-мистецькі програми  місцевого значення – 45 тис грн. (0, 1 %);
 • на розвиток транспорту  та розвиток дорожнього господарства – 430, 9 тис грн. (0,6%);
 • на реконструкція водогону по вул. Зарічна –                        тис грн. (0,4%);
 • на заходи із запобігання  та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха – 25 тис грн. (0, 1%);
 • на реконструкція ВРГ – заміна шатрового даху  та реконструкція ганку –

1 600 тис грн. (2,2%);

 • на поповнення статутного капіталу КП «Господар» - 142, 6 тис грн. тощо.

 

Цьогоріч Варвинська селищна рада надає субвенцію районному бюджету  на фінансування бюджетних установ, розташованих на території ОТГ:

 • наприклад, на заклади охорони здоров’я, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, на територіальний центр соціального обслуговування, центральну бібліотечну  систему 12 671, 8 тис грн. (17,5 %);
 • співфінансування будівельно-монтажних робіт щодо проекту «Спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям Варвинської ДЮСШ по вул. Миру 1-в у смт Варва» - 699, 5 тис грн. (5,5%);
 • перерахунок кошторисної документації стосовно об’єкту «Реконструкція ВРГ  - заміна шатрового даху та реконструкція ганку» - 44 тис грн. (0,3%);
 • оплату робіт із очищення ділянки фекальної каналізації Варвинської ЗОШ І-ІІІ ст. – 78 тис грн. (0,6%);
 • підтримку радіоорганізації «Варвинське радіомовлення» - 58 тис грн. (0,5%);
 • на розвиток індивідуального житлового будівництва до фонду «Власний дім» передбачено кошти в сумі 100 тис грн.;
 • інші видатки складають  – 400, 5 тис грн%.

 

Передано до районного бюджету освітню та медичну субвенцію за січень-червень 2018 року  в сумі – 15 001, 4 тис грн. (20, 8%).

 

Згідно БКУ з бюджету ОТГ передбачено перерахування до державного бюджету реверсну  дотацію  в сумі – 9 141, 4 тис грн. (12,6%);

Шановні добродії!

Нині я лаконічно зупинюсь на спільній роботі селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та КП «Господар», яка була реалізована  2017-го року  в

соціально-економічній сфері Варви:

 • здійснено будівництво водопровідної мережі  по вул. Шевченка загальною протяжністю 812 м, яка сьогодні функціонує, наповнюючи водою мікрорайони «Руда» та  «Шовковиця». В результаті цього мережу   вдалося закільцювати та підсилити тиск;
 • працівники КП «Господар» господарським способом  проклали водогін по вул. 40 років Перемоги, підсиливши тиск води в мікрорайоні «Аеродромний»;
 • за кошти екологічного департаменту ОДА здійснено будівництво каналізаційної насосної станції  по вул. Шевченка, 23 А (кошторисною вартістю 602 тис грн.), завдяки чому вдалося під’єднати до централізованої системи водовідведення двоповерхові будинки №23 та 25 по вул. Шевченка;
 • працівниками КП «Господар» замінено водонапірну башню на центральному ринку;
 • придбано декілька одиниць спецтехніки: піскорозкидач, мотоблок тощо;
 • 2017-го року проведено поточний ремонт доріг в смт Варва на загальну суму 1 млн 311 тис грн.. Відремонтовано дорожнє покриття по вулицях  Шевченка, Миру, Вербна, облаштовано автомобільну стоянку біля ДНЗ «Казка», вулиці М.Галушки, Злагоди, Промислова, Пилипенка, Героїв Крут, Онопрійка, частково відремонтована вул. Трудова, здійснено підготовку до ремонту  твердого покриття по вул. Б.Хмельницького, проведено поточний ремонт вул. Коцюбинського.

            З метою «прозорості» використання коштів місцевого бюджету, спрямованих на проведення  поточного ремонту доріг, селищна рада  використовувала кошти від трьох тисяч через систему електронних закупівель «Прозорро». Проте трапилася прикрість: виграли перегони Лохвицька фірма та Прилуцька, які  зробили неякісний ремонт по вул. Онопрійка, Пилипенка, частково по провулку Героїв Крут і підрядник, згідно умов договору, зобов’язався за власний кошт усунути допущені  недоліки у  2018-му році. По вул. Трудова 53% виконаних робіт не прийняті, за них не проведено оплати через незадовільне виконання.

            Виготовлено і нині виготовляється ряд ПКД на важливі об’єкти  селища (без проектів, як відомо, будівництво у бюджетній сфері неможливе):

 • завершується розроблення ПКД на реконструкцію водопровідної мережі по вул. Зарічна;
 • завершується розроблення ПКД на реконструкцію головних каналізаційних очисних споруд, орієнтовною вартістю близько 8 млн грн.;
 • на завершальній стадії перебуває розробка проекту реконструкції вуличного освітлення смт Варва та с. Воскресенське. 2018-го року замовлено виготовлення ПКД на освітлення сіл Калиновиця та Леляки;
 • упродовж 2017-го року ми  господарським способом продовжували  відновлення освітлення селищних вулиць: освітлено мікрорайон «Сад» та частково здійснено  освітлення мікрорайону «Нафтовик». 2018-го року плануємо продовжувати цю роботу: завершити освітлення  мікрорайону «Нафтовик» (до ВРГ),  освітити в’їзд у Варву з боку Прилук та плануємо освітити  три села Варвинської ОТГ: Воскресенське, Калиновиця та Леляки;
 • виготовлено Генеральний план місцевого ринку (нині в силу різних причин робота місцевого ринку опинилася під загрозою), але над вирішення даного питання ми працюємо;
 • встановлено два дитячих ігрових майданчики: один невеликий по вул. Шевченка, 79 на місці демонтованої двоповерхівки, а інший на розі вулиць Зарічна й Ярославського за кошти депутата ВРУ О.Кодоли, який весною 2018-го року буде завершено, так як у грудні 2017-го почалися морози і встановлення його припинилося;
 • від депутата Верховної Ради України О.Кодоли надійшли кошти по 30 тис грн. на розвиток МТБ обох ДНЗ.

 

 

 

У гуманітарній сфері  проведено такі заходи:

 • спільно з творчим колективом будинку культури започатковано І-й районний фестиваль народної творчості імені О.Бодянського, який називається «Джерел народних переспів»;
 • підтримуються давні й дружні стосунки між Варвинською територіальною громадою та Варвинським осередком Чернігівського земляцтва у Києві;
 • організовувалися та проводилися державні та  народні свята,  День Варви тощо.

 

Благоустрій селища

Благоустрій для мешканців будь-якого населеного пункту України й світу має  першочергове значення, адже всім нам, шановні земляки, небайдуже: ми живемо в чистому й ошатному  містечку чи в забрудненому та невпорядкованому.  З огляду на це, Варвинська селищна рада  проблемі  благоустрою відводить   пріоритетне місце  і я як очільник селища та ОТГ приділяю даному питанню велику увагу, бо благоустрій – це візитівка Варви.

Загін благоустрою Варвинської селищної ради та ОТГ налічує 20 осіб, у т.ч майстер, два електрики та два старші робітники і працівники загону благоустрою в селах Калиновиці та Ляляках.

 

За 2017-й рік було здійснено такі проекти з благоустрою:

 • 2017-го року здійснено відлов і стерилізацію 30-ти  штук безпритульних собак (травень 2017-го), проте 2015-го та 2016-го років вдавалося організувати по чотири відлови та стерилізації за рік.
 • Нині наше завдання: залучити спеціалістів для відловлювання собак, тому що безпритульні собаки перетворилися на велику загрозу мешканцям;
 • опрацьовано 24 заяви на спилювання дерев, які досягли вікової межі, дерев, оповитих омелою та  сухих  дерев та здійснено 31 виїзд з питань порушення правил благоустрою;
 • облаштовувалися парк Слави та сквер «Казкове містечко» (обкладено облицювальною плиткою основу обеліска Слави, встановлено кілька дитячих  ігрових конструкцій, столів та лавочок);
 • при в’їзді у Варву з боку Прилук встановлено ландшафтну клумбу з надписом: «Варва»;
 • упродовж 2017-го року систематично підтримувався благоустрій у селищі: розчищався сніг, скошувалася трава, вивозилося гілля, випилювався сухостій тощо;
 • поновлено вуличне освітлення в м/районі «Сад», по вулиці І.Франка та поставлено кілька опор у мікрорайоні «Нафтовик» (2018-го року завершимо  цей процес);
 • виготовлено кілька одиниць презентабельних лавочок, які встановлено на центральній площі;
 • частково відремонтовано обеліск Слави;
 • встановлено два дитячих ігрових майданчики: один невеликий, саморобний встановлено по вул. Шевченка, 79 на місці демонтованої двоповерхівки, а інший  - на розі вулиць Зарічна й Ярославського за кошти депутата ВРУ О.Кодоли, монтаж якого буде завершено  весною 2018-го року, так як у грудні 2017-го почалися морози і встановлення його припинилося.

 

Земельні відносини

За 2017-й рік відділом земельних відносин було опрацьовано 302 заяви, які стосувалися  земельних питань, із яких: 57 – стосовно надання дозволів на розроблення землевпорядної документації, 58 – про передачу земельних ділянок у приватну власність, 10 – для обслуговування приватних гаражів, 17 – про припинення права користування земельними ділянками.

За 2017-й рік розглянуто 24 земельні конфлікти, здійснено близько 30 виїздів до заявників, складено кілька десятків актів обстеження.

З метою соціальної підтримки воїнів АТО  надано дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під будівництво.  Торік комунальному підприємству  «Господар» передано в постійне користування 5 земельних ділянок для обслуговування артезіанських свердловин та КНС по вул. Шевченка. Також було зареєстровано право комунальної власності на земельну ділянку  під головними очисними спорудами по вул. Зарічна та оформлено землю  під  трьома пасовищами в смт Варва.

Постійно проводилася претензійна робота з власниками нерухомого майна, які користуються земельними ділянками без правовстановлюючих документів. На користь  громади стягнуто 14 тис 319 грн.

 

 

 

Загальні питання роботи Варвинської селищної ради за 2017-й рік

Шановні друзі!

Діяльність селищної ради – багатогранна і всеохоплююча, вона стосується найрізноманітніших сфер життєдіяльності  громади. Хочу зауважити: скільки людей – стільки й думок щодо соціально-економічного розвитку та  життєдіяльності  Варви, а тому не завжди вдається догодити окремим мешканцям  селища, як не  будуть  стараються спеціалісти селищної ради.

Протягом 2017-го року селищною радою організовано та проведено 18 сесій, на яких розглянуто 322 питання, з яких: 67 – фінансових, 151 – земельних, 104 – інших.

На особистому прийомі у голови ОТГ побували 121 особа, за І квартал 2018-го – 27 осіб. Надійшло заяв – 397, скарг – 11, вхідних листів отримано - 1 359, вихідних листів підготовлено спеціалістами с/ради – 2 597 (лише за І квартал 2018-го – 718 штук), інформаційних запитів селищною радою  отримано за 2017-й рік  – 32 (нині вже – 18 шт), депутатських звернень – 59.

На квартирному обліку в селищній раді  перебуває 83 особи, але, на превеликий жаль, уже багато років у Варві ніхто нічого не будує.

При виконкомі селищної ради працює адміністративна комісія, яка за 2017-й рік розглянула 9 справ за  статтями КУпАП. Винесено 9 штрафів на суму 2  567 грн.

При виконкомі селищної ради також діє  опікунська рада. Торік було проведено 16 засідань, розглянуто 24 питання. На обліку перебуває 3-є підопічних дітей та 3-и підопічні інваліди.

Упродовж 2017-го року від РЦЗ  на громадських роботах  працювали 44 особи, які виконали роботи на суму 74 534 грн.

 

 

 

 

Шановне товариство!

Для селищної ради є особливо важливим зв’язок: селищна рада-громада, адже всі пропозиції громади слугують орієнтиром при прийнятті важливих рішень, що стосуються інтересів широких верств населення.

За 2017-й рік підготовлено  та проведено 13 засідань виконавчого комітету  селищної ради, на яких розглянуто 138 питань, прийнято 124 рішення.

Упродовж 2017 року селищна рада організаційно забезпечила проведення передбачених Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» заходів щодо утворення ОТГ  із центром у смт Варва. На початку 2018-го розпочато формування структурних підрозділів ОТГ, штату ОТГ та правовстановлюючих документів. Плануємо запровадження електронного документообігу із структурними підрозділами ЧОР та ОДА.

Нині до ОТГ прийнято культуру, а з травня-червня поточного року  - освіту.

Проблеми,

які  сьогодні мають місце у Варвинській ОТГ та в смт Варва, та шляхи їх вирішення:

 • відсутність у КП «Господар» спеціальної техніки для надання послуг: трактора, бульдозера, автопідіймача, снігоочисної техніки (раніше ГПЗ активно надавав допомогу селищу спецтехнікою, а нині через скрутну ситуацію в ПАТ «Укрнафта» - ні);
 • перевантаженість сміттєзвалища;
 • рух важковагового транспорту вулицями селища та стан мостів у смт Варва;
 • стан головних очисних споруд у смт Варва;
 • стан дахів у багатоповерхових будинках та створення ОСББ;
 • соціально-економічний та фінансовий стан КП «Господар»;
 • робота місцевого ринку.

 

 

 

Плани на 2018-й рік:

 • плануємо провести  поточний ремонт на І-му  поверсі готелю;
 • впорядкувати сквер «Казкове містечко»; від депутата обласної ради С.Гайдая на виготовлення лавочок у сквер надійшло 20 тис грн.; влітку цього року силами КП «Надра Чернігівщини» плануємо провести розчистку русла р.Удай у районі пляжу,  встановити  металеві та дерев’яні конструкції (на даний час С.Гайдай виділив 50 тис грн.  і на травень поточного року селищною радою заплановано на це 50 тис грн). Тож  цьогоріч шанувальники відпочинку на пляжі зможуть отримати таку приємність;
 • плануємо встановити пам’ятник Т.Шевченку в центрі селища;
 • здійснити при наявності коштів поточний ремонт доріг;
 • здійснити реконструкцію вуличного освітлення в мікрорайоні «Нафтовик», освітити вулицю Зарічну  з боку Прилук та  села  Воскресенське, Калиновиця та Леляки;
 • вже  здійснено співфінансування футбольного мініполя зі штучним покриттям  в сумі 699 тис грн. та дофінансовано  ремонт каналізації  в ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 78 тис  грн.;
 • 2018-го року  за кошти державної субвенції на розвиток інфраструктури маємо намір придбати для КП «Господар» трактор  із навісним обладнанням та причіп до нього;
 • плануємо зробити традиційним  проведення  фестивалю  народної пісні імені О.Бодянського (це буде свого роду ще одне прекрасне свято  для варвинців);
 • маємо намір підготувати буклет до 210-ї річниці від дня народження О.Бодянського;
 • плануємо встановити за кошти депутата ВРУ О.Кодоли 5-ть автобусних зупинок (дві – у Варві та три – у селах ОТГ).

Шановне товариство!

Як відомо, в кінці грудня минулого року відбулись вибори до ОТГ. Нині селищна рада переживає нелегкі часи, тому що все робить уперше. На разі майже сформовано апарат та структура  селищної ради, відділи,  затверджено штати, прийнято бюджет тощо. Це – велика й копітка робота.

Головне в  спільній роботі  селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та працівників КП «Господар» це:  бажання працювати і ми працюємо в міру своїх можливостей і, надіюсь, що ви, шановні добродії,  це бачите.

У теплу пору року ми розпочинаємо ті проекти, які дозволяють робити фінансові можливості селищного бюджету.

А на сьогодні пріоритетом є:

- соціально-економічний розвиток ОТГ, невід’ємною складовою якого є: залучення інвесторів;

-підтримка  розвитку  малого і середнього підприємництва;

-забезпечення фінансування та функціонування установ, які перебувають на балансі  селищної ради;

- розвиток інфраструктури Варви тощо.

Шановні друзі!

Варвинська селищна рада працювала і нині наполегливо працює  на благо людей.

Говорю ці слова перед вами, як на духу: хочете вірте, а хочете – ні.

У центрі роботи селищної ради  стоїть Варва, її поступальний розвиток. Для працівників селищної ради  пріоритетом є ЛЮДИ,  мешканці Варви,  їх прагнення й проблеми.

Всі ви, шановні друзі, хто приходив до селищної ради, мали змогу, сподіваюсь, переконатися в тому, що селищна рада працює для вас,  і майже всі ви, залишаючи орган місцевого самоврядування, були  задоволені настільки, наскільки дозволяли обставити та ситуація, але я переконана в єдиному: працівники селищної ради намагалися оперативно вирішити ваші проблеми.

Повірте, кожне ваше  прохання ми не пропускаємо  мимо уваги, проте,  не все  можемо  вирішити… Головне, як на мене, це наше спільне бажання працювати для Варви та мешканців Варвинської ОТГ.

 

 

Шановні друзі!

 Я глибоко переконана, що лише спільними зусиллями Варва стане кращою, а шанобливе ставлення до відвідувачів – це наш обов’язок перед вами.

Я особисто  щиро вдячна Вам за підтримку в найважчі для мене часи (а такі, безперечно,   траплялися), вдячна  за  допомогу, мудрі поради, чуйність та повсякденну копітку працю.

Знайте, що лише спільними зусиллями можна добитися успіху.

А наразі я зичу всім вам здоров’я,  достатку і гарного  настрою на сьогодні і назавжди!

Щиро дякую Вам, дорогі мої земляки, за сьогоднішню вашу присутність  та  увагу.

 

 

 

 

 

 ← попередня   архів новин   наступна → 

Отладка