Головна сторінка » Новини » Повідомлення "Про встановлення тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів в смт. Варва"

Новини

13.04.2018

 

Повідомлення

         Відповідно до  ч. 6 ст. 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» КП «Господар» повідомляє наступне.

Згідно  рішення  виконкому Варвинської селищної ради від 12.04.2018 № 55 «Про встановлення тарифу на послугу з         вивезення твердих побутових  відходів  в смт. Варва» тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів з 01 травня 2018 року становитимуть:

для населення – 91,30 грн./м³ з ПДВ;

для бюджетних установ – 95,44 грн./м³ з ПДВ;

для інших підприємств, установ та організацій  – 99,59 грн./м³ з ПДВ.

Відповідно до  п. 1 ч. 3 ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобов’язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений  виконавцем на основі типового договору.

         Беручи до уваги вищенаведене, звертаємося із проханням подбати про укладення договорів на відповідні житлово-комунальні послуги для чого з’явитися в КП «Господар» (вул. Шевченка, 18, кабінет юриста). При собі необхідно мати: для громадян - паспорт, ідентифікаційний код, документи: що підтверджують право на квартиру/будинок, про кількість зареєстрованих в квартирі/будинку, про наявність пільг на житлово-комунальні послуги; для суб’єктів господарської діяльності – документи, що підтверджують право на провадження діяльності.

 

С.М.Садовий  

директор КП «Господар» 

 ← попередня   архів новин   наступна → 

Отладка