Новини

19.04.2018

КП «Господар» повідомляє

 

Відповідно до ч.6 ст.32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» КП «Господар» повідомляє наступне.

Згідно рішення виконавчого комітету Варвинської селищної ради від 12.04.2018 року №55 «Про встановлення тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів в смт Варва» тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів з 01 травня 2018 року становитимуть:

для населення – 91,30 грн./м3 з ПДВ;

для бюджетних установ – 95,44 грн./м3 з ПДВ;

для інших підприємств, установ та організацій – 99,59 грн./м3 з ПДВ.

Відповідно до п.1 ч.3 ст.20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобов’язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору.

Беручи до уваги вищенаведене, звертаємося із проханням подбати про укладання договорів на відповідні житлово-комунальні послуги для чого з’явитися в КП «Господар» (вул. Шевченка, 18, кабінет юриста). При собі необхідно мати: для громадян – паспорт, ідентифікаційний код, документи: що підтверджують право на квартиру/будинок, про кількість зареєстрованих в квартирі/будинку, про наявність пільг на житлово-комунальні послуги; для суб’єктів господарської діяльності – документи, що підтверджують право на провадження діяльності.

 

 

Директор                                                               С.М. Садовий← попередня   архів новин   наступна → 

Отладка