Депутатський корпус

Депутати  Варвинської  селищної  ради

з територіальними   межами виборчих округів

 № округу  Прізвище, ім'я, по батькові  Опис територіальних меж одномандатного виборчого округу
 Округ №1  обраний депутатом  вулиці: Некрасова, Толстого.
 провулки: Береговий,Мисливський(Боженка), Шевченка, Надрічний.
 ПАНЧЕКО  СЕРГІЙ  ВІКТОРОВИЧ
 Округ №2  обраний депутатом  вул.: Захисників України (Матросова), І. Кондратця; пров.: Музейний (Гастелло), Замковий, Перекопівський, Рєпіна.
 ГАРБАР ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ
 Округ №3  обраний депутатом  вулиці: Перекопівська(Щорса), Лютневого Повстання.
 провулки: Спартака.
 ДУБЧАК  ІННА  АНАТОЛІЇВНА
 Округ №4  обраний депутатом  вулиці: В'ячеслава Носенка(Червоноармійська), Пилипенка.
 ЧЕБЕРДА ТЕТЯНА ІВАНІВНА
 Округ №5  обраний депутатом  вул.: Підгірна; пров.: Героїв Крут (Ватутіна), І. Богуна, Партизанський, Попудренка.
 ПШЕНИЧНИЙ РОМАН АНАТОЛІЙОВИЧ
 Округ №6  обраний депутатом вул.:Бодянських, Андрія Хіміча (Жовтнева), Набережна, Рибацька (Чкалова);  пров.:Приудайський, Козацький.
 ЗЕЛЕНСЬКИЙ МИКОЛА ІВАНОВИЧ
 Округ №7  обраний депутатом  вулиця: Зарічна.
 МЕЛАЩЕНКО ІВАН ІВАНОВИЧ
 Округ №8  обраний депутатом  вул.:  Українська, Онопрійка, Покровська (Радянська) , Дарвіна,  Ярославська, Київська.
 ПАВЛЕНКО  ДМИТРО ВАСИЛЬОВИЧ
 Округ №9  обраний депутатом  вулиці: І.Франка, Трудова.
 с. Воскресенське.
 ЗБАРАНСЬКИЙ МАКСИМ ВАСИЛЬОВИЧ
 Округ №10  обраний депутатом  вулиці: Різдвяна(9 Січня), Б. Дробілко, Заводська, Одеська, Вороного.
 провулок: Горільченка.
 БАБЕНКО НАТАЛІЯ  МИКОЛАЇВНА
 Округ №11  обраний депутатом  вулиці: Коцюбинського,
 провулки: Коцюбинського.
 СТАРЕНЧЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
 Округ №12  обраний депутатом вул.:Шевченка №1,2,3,4,5,6,7,8,8А,9,10,11,12,14,15, 23,24,25,27,28,29,31,32,33,37,45,51,53,55,57,59,63,65;  Вербна (Горького);  пров.: Зелений , Якова Завгороднього(Герцена).
 САДОВИЧ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
 Округ №13  обраний депутатом  вулиця Шевченка (багатоповерхові будинки: №№ 67, 69, 71, 73, 75, 75–б, 77, 79, 81, 85,
 ДЕЙНЕКА ТАМАРА ОЛЕКСАНДРІВНА
 Округ №14  обраний депутатом вул.: Шевченка№42, 46А, 50, 52, 54, 58 ,60, 62, 64, 66;  9 Травня,43.
 УЩАПОВСЬКА АЛІНА ВОЛОДИМИРІВНА
 Округ №15  обраний депутатом  вул.: Ломоносова, Грушевського, Володимирська, Вигінна, 9 Травня № 1,2,2А,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,44,46,46А,48,50,52,54,55,56,60,62,64.
 ЧАЛЕНКО ІРИНА ІВАНІВНА
 Округ №16  обраний депутатом  вулиці: 900річчя Варви, Пушкіна, Комарова
 ПАСЕКА ГАЛИНА ОЛЕКСІЇВНА
 Округ №17  обраний депутатом  вулиці: Галицька, Польова, Чехова, К.Ольги, А.Тищенка, Рудянська.
 СЕМЕНЧЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
 Округ №18  обраний депутатом  вулиці: Нова, Соколовського.
 НЕДІЛЬКО ЛІДІЯ ІВАНІВНА
 Округ №19  обраний депутатом  вул.: Нафтовиків, 17 Вересня, Михайла Галушки (50 років Перемоги),  Лесі Українки, Промислова, Шевченка№ 68, 70,70А, 72, 76, 76А, 80, 84  та №  91, 93, 95, 95А, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 119А, 121, 123)
 ХОТІН АНАТОЛІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
 Округ №20  обраний депутатом  вул.: Першотравнева,  Б. Хмельницького,  Злагоди,  Аеродромна,  Гайова, Каштанова, Лісова, Зоряна  №1,5, 11, 29,44;, Молодіжна.
 ВОЛОХ НІНА МИКОЛАЇВНА
 Округ №21  обраний депутатом вул.:  Миру №1а, 3,4,7,8,9, 10, 12,16, 16А, 14А, 18, 19А ,24,;  вул. Садова; пров.: 1-й Миру.
 КАБАЛИК СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
 Округ №22  обраний депутатом  вул.: Миру № 28, 30, 37, 38, 40, 42, 46.
 ДАНИЛЕНКО АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 Округ №23  обраний депутатом  вул.: Миру  № 32, 52, 54.
 ЦОПА МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
 Округ №24  обраний депутатом  вул.: Миру №48, 48А, 58, 60.
 КАЛЬЧЕНКО ІРИНА МИКОЛАЇВНА
 Округ №25  обраний депутатом  вул.: Миру №50 56, 62, 64, 64А .
 ОСТАПЕЦЬ ВОЛОДИМИР ПАВЛОВИЧ
 Округ №26  обраний депутатом  вул.: Кошового,  Котляревського, Космонавтів, Вишнева,   Сонячна,  Південна, Яблунева, 40 років  Перемоги,  Зоряна№ 4, Миру №11, 13, 15, 66-88;  пров.: 2-й  Миру.
 КУДРИНЕЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ
 

Отладка